Rozwiń swoje kompetencje UX

Od  2012 roku rozwijam świadomość UX w różnych organizacjach poprzez warsztaty, facylitację i mentoring. Podczas szkoleń dzielę się doświadczeniem zdobytym przy realizacji projektów badawczych oraz projektowych dla dużych klientów z Polski i zagranicy.

Od 2024 szkolenia prowadzę pod nową marką Jeśli szukasz aktualnych terminów szkoleń przejdź na nową stronę.

Zobacz ofertęPrzejdż na szkolenia otwarte

Oferta szkoleń

nowe

szkolenia na stronie

[ation] center

Od 2024 roku szkolenia prowadzę pod nową marką [ation] center. Na nowej stronie znajdziesz ofertę:

  • [w]orkshops - kompleksowe szkolenia stacjonarne
  • [m]asterclass - krótkie, intensywne szkolenia online.

Przejdź na nowe szkolenia:

Katarzyna Stańczyk

ROSSMANN

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy warto zaprosić Igę do swojej firmy, aby przeprowadziła warsztaty, konsultacje czy audyt, to odpowiedź brzmi: warto! Warsztaty, w których uczestniczyłam były przygotowane z ogromną starannością o szczegóły, przemyślane, każda minuta wykorzystana do cna. Iga jest profesjonalna, spokojna, zabawna, nie ucieka od trudnych pytań ze strony klienta, a kiedy poprosisz o radę, to da Ci nie gotowe rozwiązanie, co rzecz ważniejszą: wskazówki, dowody i argumenty.

Marta Wójcik

GET RESPONSE

Iga poprowadziła dla zespołu UX z GetResponse dwa intensywne dni warsztatów o warsztatach.  Zakończyliśmy szkolenie z mocnym postanowieniem wykorzystania nowej wiedzy w praktyce. Było to fantastyczne ustrukturyzowanie wiedzy, ale przede wszystkim jej wzbogacenie! Otrzymaliśmy konkretne narzędzia do wykorzystania w pracy. Polecam tego unicorna  wśród trenerów!

Krzysztof Gabruk

Santander bank

Warsztaty z badań UX, które prowadzi Iga to prawdziwy trening. Po trzech dniach byliśmy wyczerpani, ale bardzo zadowoleni. Takie szkolenie to doskonała okazja do integracji dla zespołów odpowiedzialnych za doświadczenie klienta i UX design. Na co dzień pracujemy osobno i rzadko mamy szansę spędzić czas razem, wspólnie rozwiązując zadania, przekładając teorię na praktykę. Dlatego polecamy to szkolenie!

Małgorzata Skonieczna

Grupa Pracuj

Szkolenie z Igą to zupełnie nowa jakość na rynku. Program 2-dniowego szkolenia był skrojony na miarę naszych potrzeb. Udało nam się zidentyfikować nasze słabe punkty i co ważniejsze, znaleźć dla nich rozwiązania. Iga przygotowała mnóstwo ciekawych materiałów i narzędzi warsztatowych. Obecnie korzystamy z większości metod, które pokazała nam Iga. Bardzo owocne szkolenie!

Katarzyna Lekka

insert

Uczestnicy szkoleń User Experience Design i Usability bardzo pozytywnie oceniają formę ich prowadzenia. Metody warsztatowe były dla nich angażujące i interesujące. Ja osobiście z ciekawością obserwuję zmieniające się podejście myślenia o użytkownikach, projektowanych dla nich produktach czy usługach. Kilkumiesięczna współpraca z Igą pozwoliła uzyskać wspólną podstawę do dyskusji projektowych między zespołem UX a programistami, testerami czy też Product Managerami.

Jakub Tarczewski

EY, Global Delivery Services

Szkolenie z Użytecznych interfejsów okazało się niezwykle przydatne i pomocne. Iga w sposób klarowny omówiła wszystkie zagadnienia i zachęciła zespół do zgłębienia tematu. Olbrzymim atutem było dostosowanie szkolenia konkretnie do potrzeb zespołu i wykonywanie zadań na przykładach z naszej codziennej pracy. Dużo praktyki, pełen profesjonalizm i doskonałe przygotowanie. Zdecydowanie polecamy szkolenia z Igą!

Kamil Wójcik

SAMSUNG POLSKA

Iga jako prowadząca to mistrzostwo świata. Zajęcia przygotowane specjalnie pod nasze wymagania. Świetna oprawa graficzna, doskonale dopracowane materiały i znakomity przekaz to główne cechy szkolenia, które rzuciły się w oczy w ciągu trzech intensywnych dni. Myślę, że dzięki zdobytej wiedzy uda się poprawić komfort użytkowników naszych produktów, a SmartTV będzie jeszcze sprytniejszy!

Joanna Motak-Jażdżyńska

GRUPA ONET

Zdecydowanie polecam współpracę z Igą. Poprowadziła dla nas intensywny, trzydniowy trening badań UX, co pomogło nam ustrukturyzować i uzupełnić wiedzę, którą już mieliśmy, oraz poznać nowe, ciekawe metody. Szkolenie było pełne przemyśleń i wskazówek z perspektywy praktyka, a także wypełnione zróżnicowanymi ćwiczeniami. Iga świetnie się komunikuje, co pozwoliło nam na efektywną i profesjonalną współpracę.

Maciej Michałek

Polska Press

Iga wsłuchała się w nasze potrzeby i świetnie się przygotowała. Odbiór szkolenia był świetny, motywacja zespołu zauważalnie wzrosła. Najbardziej cieszy mnie to, że już tuż po szkoleniu zauważyłem wzrost pewności siebie naszych projektantów oraz jeszcze sprawniejszą organizację badań. Jestem pewien, że pieniądze wydane na szkolenie były dobrą inwestycją.

Paweł Fijałkowski

research park

Jestem świeżo po szkoleniu "Badania UX" prowadzone przez Igę. Trzy dni typowo warsztatowego podejścia, powodującego, że grupa ucząc się jednocześnie sama wypracowuje najlepsze rozwiązania. Całe mnóstwo praktycznych wskazówek i użytecznych narządzi do wykorzystania od razu po powrocie do pracy. Jeden z najlepszych szkoleniowców w Polsce!!!

Jadwiga Sierocińska

freelancer

Warsztaty extra! Pozytywne nastawienie Igi motywuje i dodaje energii. To nie tylko okazja do zdobycia dodatkowej wiedzy, ale przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń, pracy w większej grupie oraz możliwość pracy z ciekawymi ludźmi. Polecam warszaty z Iga! Przyjazna atmosfera i pyszna kawa ;)

Marcin Malicki

COI

Dobre zrozumienie potrzeb naszej instytucji, rzetelne przygotowanie materiału oraz dostosowanie tematyki warsztatów do uczestników przyczyniły się do lepszego zrozumienia procesów związanych z projektowaniem zorientowanym na użytkownika w naszej firmie. Prelegentka prowadziła zajęcia interesująco, wykorzystując wiele różnorodnych metod angażujących uczestników.

Krystian Polański

monterail

Fantastycznie poprowadzone warsztaty – wesoło i po ludzku przedstawiona teoria, nauka przez wykonywanie zadań, szczerość i otwartość w odpowiadaniu na masę zadawanych przez uczestników pytań. Zdecydowanie widać, że Iga czerpie przyjemność z nauczania innych. W efekcie człowiek zdobywa tyle wiedzy, że czacha dymi.
Nie pozostaje mi nic innego, jak bardzo polecić innym wzięcie udziału w następnych warsztatach poprowadzonych przez Igę :)

Sabina Białek

RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA

Forma przekazywania wiedzy - warsztatowa, z naciskiem na pytania, feedback - najlepsza do zrozumienia. Organizacja warsztatów - wow! Dla mnie było to świetne uporządkowanie wiedzy, z masą fajnych podpowiedzi ułatwiających pracę. Bardzo polecam!

Dla kogo

Warsztaty są przeznaczone w szczególności dla:

Projektantów oraz działów UX

Poszukujących nowej wiedzy, zmieniających branżę, chcących usprawnić i zaplanować proces projektowy.

Badaczy i researcherów

Pragnących poćwiczyć warsztat badawczy, poszerzyć kompetencje oraz zdobyć wskazówki do wykorzystania "w terenie".

Product ownerów

Którzy chcą rozwinąć kompetencje UX i lepiej odpowiadać na  potrzeby użytkowników dobierając optymalne rozwiązania.

Analityków biznesowych

Dla lepszego planowania procesu projektowego, zbierania potrzeb i badania z użytkownikami w trosce o użyteczność interfejsu.

Projektantów graficznych

Którzy chcą zadbać o użyteczność swoich projektów  graficznych i nauczyć się badania ich z użytkownikami.

Front-end deweloperów

Chcących tworzyć użyteczne interfejsy, poćwiczyć projektowanie i usprawnić komunikację z klientem oraz projektantami.

Czysty konkret
zero pitu-pitu!

Moje warsztaty to intensywna kilkudniowa praca. Pracujemy nad konkretnymi projektami, na żywych przykładach z życia wziętych. Korzystamy z prawdziwych case studies i uczymy się przez zanurzenie w doświadczeniu. Praktykę uzupełniamy wiedzą i dzielimy się refleksją, szlifując swoje umiejętności UX dzięki informacji zwrotnej.

Uczestnicy prototypują rozwiązanie przy użyciu kolorowych karteczekZdjęcie selfie uśmiechniętych uczestników szkolenia i trenerki.Uczestniczka szkolenia zapisuje notatkę na kanwie do planowania badań Uśmiechnięta trenerka, w tle uczestnicy pracują nad zadaniemZbliżenie na efekty prac zespołu - model procesuUczestnicy wspólnie pracują nad zadaniem sortowania kart
Model uczenia się przez doświadczenie
96
przeszkolonych firm
1720
uczestników szkoleń
2500
godzin na sali szkoleniowej

Iga Mościchowska

Autorka bestsellerowej książki Badania jako Podstawa Projektowania User Experience

Trener: Iga Mościchowska

Od 2007 roku zajmuję się projektowaniem interakcji i badaniami użyteczności.

Specjalizuję się w opracowywaniu strategii produktów, facylitacji warsztatów, projektowaniu skomplikowanych interfejsów aplikacji i budowaniu zespołów UX.

Jestem założycielką i opiekunką merytoryczną studiów podyplomowych User Experience & Product Design na AGH w Krakowie. Wykładam na dwóch renomowanych uczelniach.

Występuję na konferencjach branżowych w Polsce i za granicą. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET.

Moje doświadczenie docenił Google, zapraszając mnie do programu Google for Startups Accelarator. Jako mentor wspieram startupy z całego świata.

Jestem współautorką znanej książki "Badania jako podstawa projektowania user experience" oraz cyklicznego raportu o branży UX w Polsce.

Witflow zaufały najlepsze marki

logotypylogotypy

Masz dodatkowe pytania?
Interesuje Cię szkolenie dla firmy?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zapisz się do powiadomień, a informacje o nowych szkoleniach i materiały edukacyjne dostaniesz prosto na maila. Zero spamu.