KARTY WITFLOW
warsztatowe

do planowania warsztatów projektowych i produktowych

W zestawie:

60 kart z technikami warsztatowymi

10 kart organizacyjnych

5 kart na Twoje techniki

instrukcja

Cena: 329 PLN

Sprawdzone
w boju!

KARTY WITFLOW  to zbiór skrupulatnie dobranych i przetestowanych przeze mnie technik warsztatowych, z których można zaplanować spotkania na każdy temat związany z rozwojem produktów i pracą zespołu projektowego. Znajdziesz na nich nie tylko opis zastosowania techniki, ale także moje rekomendacje dla rodzaju i etapu warsztatów, ilości uczestników oraz czasu trwania danej aktywności. Karty inspirują, porządkują i pomagają w planowaniu efektywnych warsztatów.

60
technik warsztatowych
10
kart organizacyjnych
5
kart na Twoje techniki
Przykład zaplanowanych warsztatów z użyciem kart i kanwy do planowania.

KARTY WITFLOW warsztatowe

Jak używać kart?

Zastanów się, co jest celem Twoich warsztatów.

Wybierz karty z technikami oznaczonymi tagiem, który realizuje cel Twoich warsztatów.

Rozłóż na stole wybrane techniki zgodnie z kolejnością etapów warsztatów.

Uzupełnij harmonogram o brakujące techniki, wprowadzenie i przerwy.

Dopasuj plan do dostępnego czasu.

Gotowe!

Pobierz kanwę do planowania warsztatów

Skorzystaj z mojej kanwy do planowania efektywnych warsztatów. Pobierz i wydrukuj kanwę (polecam format A2), przygotuj mazaki, karteczki samoprzylepne oraz KARTY WITFLOW warsztatowe.

Uzupełnij kanwę i rozmieść na strukturze warsztatów wybrane przez siebie karty z technikami. Na koniec zrób zdjęcie gotowego planu!

Zaplanuj efektywne warsztaty

Anna Karcz-Czajkowska

CEO, JCD.pl

Jestem absolutnie zachwycona kartami warsztatowymi Witflow! Karty Igi pomagają nam zaplanować przemyślane, atrakcyjne dla uczestników (i prowadzących też!) warsztaty. Bardzo doceniam umieszczone na nich podpowiedzi - czasy trwania, hasztagi, oraz przejrzyste instrukcje. No i kwestia estetyczna - one są po prostu przepięknie zaprojektowane! Korzystanie z nich jest świetnym doświadczeniem, polecam z całego serca!

Kamil Kurek

Nextblock

Karty warsztatowe podbiły moje serce, super wykonanie, od pudełka po każdą kartę z osobna. Opisy i sugestie pomagają w przygotowaniu warsztatu i dobór technik, do tego prosta i intuicyjna instrukcja. Warsztaty z kartami to czysta przyjemność dla prowadzącego jak i uczestników!

Anna Sołtys

User-Centered Design Lead, FreshMail

Karty są przede wszystkim pięknie wydane. Solidne pudełko to bardzo ważna rzecz! Jeśli chodzi o instrukcje, to bardzo przydatną dla mnie rzeczą są hashtagi. Są naprawdę nieocenione, by szybko wybrać z talii tylko te techniki, które mają szansę się sprawdzić. Pod względem doboru technik jest w czym wybierać - mamy metody znane i popularne, których nie mogło zabraknąć, ale też trafiło się kilka takich, o których tylko słyszałam, a nie miałam okazji jeszcze skorzystać, do czego myślę, że karty mnie zmotywują :)

Justyna

UX Designer

Karty są świetne dla początkującego facylitatora. Dzięki nim można zaplanować warsztaty przesuwając karty między sobą, doczytywać techniki, dobierać techniki do fazy warsztatów (jest podpowiedź na dole karty do jakiej fazy pasują), szacować czas warsztatów (przybliżony czas techniki jest podany na każdej karcie). To mega ułatwia zaplanowanie warsztatów. Prócz tego są naprawdę estetycznie wykonane :)

Magda Chabuz

Human Growth Leader, fireup.pro

Z kartami Witflow poszukiwanie rzetelnych informacji o różnych rodzajach technik warsztatowych stało się zdecydowanie prostsze, przyjemniejsze i oszczędza czas! Użyteczny projekt kart, przejrzystość informacji, klarowna instrukcja obsługi sprawiają, że projektowanie warsztatów stało się dla mnie niezwykle ekscytującym elementem pracy. Tłumaczenie uczestnikom zasad też jest teraz dużo prostsze. W karty Witflow na pewno będą częstym uczestnikiem warsztatów.

Sylwia Jasiak

UX Designer, Eura7

Od dawna poszukiwałam materiałów, które pomogą mi prowadzić i planować warsztaty w podręcznej formie. Karty WITFLOW spełniają tę potrzebę w 100%, nie tylko dzięki kompleksowemu przedstawieniu aż 60 technik warsztatowych, ale również jasnej instrukcji oraz dostępnemu do pobrania canvasowi. Świetna sprawa! Wizualnie są tak ładne, że aż miło się z nich korzysta. Bardzo przydają mi się także tagi, które zostały zastosowane na każdej z kart.

Joanna Kawińska

UX Researcher, Bad for you

Fiszki warsztatowe to świetne kompendium wiedzy o technikach i ćwiczeniach warsztatowych. Razem z kanwą, która pozwala logicznie ułożyć proces, stanowią nieocenioną pomoc w przygotowaniu warsztatów projektowych. Korzystanie z nich sprawia mnóstwo frajdy. W zwięzły sposób opisują i obrazują technikę oraz prowadzą za rękę. Wszystko, czego potrzeba, nic ponadto! PS. Pudełeczko z magnetycznym zamknięciem skradło moje serce :)

Piotr Marszałkowski

UX lead, aplikacje krytyczne

Forma kart jest moją ulubioną. Szczerze powiedziawszy jest narzędziem kompletnym dla średnio i zaawansowanych liderów prowadzących warsztaty. W tym przypadku otrzymujemy zestaw kart bardzo wysokiej jakości, czuć że jest to produkt premium. Dopracowany, pięknie opisany i narysowany. Zwykle korzystaliśmy z 3/4 technik, teraz możemy błyskawicznie odświeżyć sobie warsztat i dodać nową technikę, której dotąd nie stosowaliśmy. Co prowadzi do ciekawych i skutecznych warsztatów.

Anna Wojciechowska

Projektant innowacji, Bank pekao

Kupiłam je z myślą o wspólnej pracy nad warsztatami z innymi osobami, ale dobrze mi się sprawdziły jako narzędziownik do którego mogłam szybko zajrzeć. Gdy jeszcze myślałam o warsztatach bardzo ogólnie, służyły mi jako wyzwalacze myśli i pomysłów, a w kolejnych etapach pomogły mi w opisywaniu innej osobie poszczególnych elementów warsztatu. Bardzo podoba mi się pomysł z opatrzeniem kart hasztagami oraz sugestią etapu warsztatu. Są przydatne i ładne, a do tego mają solidne opakowanie!

Sara Gamrot

dyrektor

Karty WITFLOW to był strzał w dziesiątkę. Pomogły mi solidnie przygotować cały plan spotkania zespołu projektowego. Moją uwagę zwróciła łatwość używania, wspaniale opisane techniki, a wszystko to zamknięte w małym pudełku. Ćwiczenia sprawiły, że warsztaty były inspirujące dla wszystkich i będą na pewno pozytywnie rzutowały na dalszą współpracę. Dziękuję serdecznie za tak cudowne narzędzie. Na pewno będzie mi towarzyszyć w codziennej pracy.

Ania Sieroń

UX ReseArcher, HCM Deck

Karty warsztatowe są bardzo intuicyjne w obsłudze i wraz z kanwą do planowania warsztatów tworzą idealny duet. Miałam okazję już z nich korzystać planując warsztaty wewnątrzfirmowe, ale również przygotowując zajęcia dla studentów. Lubię w nich format - nie za duży, nie za mały. Podoba mi się również to, że opisy nie tylko mają bardzo konkretną instrukcję, ale dają wiele inspiracji do tego, jak można zmodyfikować i zaadoptować aktywność do własnych potrzeb.

Marcin Krzanicki

UX Designer, Ocado Technology

Pudełko jak w StoryCubes - genialna sprawa. Zwarte, super mięsiste opisy technik - same w sobie są świetnym podkładem do wprowadzenia w poszczególne części warsztatu. Dobór technik na tyle szeroki i obejmujący zarówno dobrze znane, jak i nieco mniej popularne aktywności, że raczej nikomu nie powinno zabraknąć elementów składowych do warsztatu. A nawet jeśli, to są puste karty, które może zapełnić opisami swoich ulubionych/nowych technik.

Agnieszka Nosal

UX Researcher

Od kiedy na szkoleniu u Igi dowiedziałam się o kartach warsztatowych, wiedziałam, że to coś, co przyda mi się w pracy i bardzo na ten produkt czekałam. Karty są świetne zarówno pod względem wykonania (bardzo wysoka jakość, wygodny format kart w pudełku), jak i zawartości merytorycznej. Podoba mi się w nich to, że bardzo szybko można wybrać zestaw technik, które sprawdzą się w konkretnym przypadku. Karty są po prostu dobrze ułożonym kompendium technik warsztatowych.

Wiktoria

Junior service designer

Korzystaniu z kart towarzyszy poczucie, że one same przeszły drogę, którą promują: są one doszlifowanym efektem końcowym pracy, która zaczęła się od samej potrzeby. Dowodzi temu atrakcyjność korzystania z nich, ale i niewidzialne prowadzenie za rękę. Są kompleksowym wsparciem niezależnie od doświadczenia, bo choć znajdziemy w nich sporo znanych i często praktykowanych technik, to nie raz możemy poznać ich nową formę lub zastosowanie. Podsumowując: sztos!

Asia

UX Designer

Z kart jeszcze w wersji prototypu  miałam przyjemność korzystać podczas warsztatów u Igi. Chwilę potem planowałam z ich pomocą swoje pierwsze warsztaty, potem kolejne i kolejne. Z niecierpliwością wypatrywałam możliwości kupienia finalnej wersji. Kiedy otworzyłam pudełko już wiedziałam że Iga włożyła całe serce w przygotowanie. To co jest bardzo przydatne to sugestia, w której fazie warsztatów użyć danej techniki.  To co mnie urzeka to prosta instrukcja, zrozumiałe opisy, ilustracje dopełniające całości w przyjemnej dla oka kolorystyce.

Ola Strembska

Project manager

Biorąc w ręce karty WitFlow, od razu widać, że zostały bardzo starannie opracowane. Swoją przejrzystością i pięknymi barwami natychmiast zachęcają do użycia. Karty zawierają 60 technik warsztatowych z przeznaczeniem dla małych i większych grup, które zostały kreatywnie nazwane i zwięźle opisane. Karty efektywnie angażują uczestników szkoleń, dzięki czemu stanowią świetne narzędzie dla moderatorów i facylitatorów warsztatów.

Potrzebujesz facylitatora
na swoje warsztaty?

Pomogę Ci w zaplanowaniu efektywnych warsztatów dostosowanych do specyficznych potrzeb Twojej firmy i projektu. Jako neutralny facylitator zaangażuję zespół i pomogę w wypracowaniu dobrych koncepcji oraz podjęciu decyzji. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

Zamów facylitację warsztatu

KARTY WITFLOW warsztatowe

Kup w sklepie Gadżety Trenera lub zamów bezpośrednio u mnie.
Wystawiam faktury VAT, a karty wysyłam kurierem raz w tygodniu. Koszt przesyłki to 20 zł.

Cena: 329 PLN

Masz dodatkowe pytania?
Interesuje Cię szkolenie dla firmy?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zapisz się do powiadomień, a informacje o nowych szkoleniach i materiały edukacyjne dostaniesz prosto na maila. Zero spamu.